Pro našeho klienta z tzv. Velké čtyřky hledáme kandidátku do role Sales Development Manager odpovědnou za identifikaci a kvalifikaci obchodních příležitostí pro oddělení Analytics & Information management. Identifikace a kvalifikace obchodních příležitostí spočívá v kontaktování potenciálních zákazníků (telefonicky a e-mailem), domlouvání schůzek, představení rozsahu služeb našeho oddělení a identifikaci potřeb klienta v dané oblasti.

Další částí této roje je odpovědnost za budování dlouhodobého vztahu se svými klienty a rozšiřování tohoto portfolia.

Potenciální klienty budete získávat z konferencí, doporučením od kolegů z jiných oddělení či z realizovaných akvizičních kampaní. Našimi klienty jsou především zástupci středních a velkých společností napříč segmenty jako jsou retail, finance, výroba apod.

Je požadována praxe 2-3 roky v oblasti sales & marketingu. Výhodou je znalost nebo zájem o oblasti analytics, reportingu, médií, digital, technologií nebo obecně IT.

Uvítáme znalost z oblasti Analytics, jako např. datovou a prediktivní analytiku a všeobecný přehled v této oblasti.  a informačních technologií a .

Typ smluvního vztahu: Neomezená pracovní smlouva

Location: Praha - Česká republika

Mzda: Očekávejte velice zajímavou nabídku. Náš klient patří mezi TOP zaměstnavatele v ČR a EU. Ocení vaše znalosti, zájem o kvalitní práci a výkon a to finančními i nefinančními bonusy.

Odměnou Vám bude:

  • Možnost pracovat pro přední konzultantskou společnost v oblasti Technology Consulting
  • Možnost práce na různorodých projektech
  • Přátelský tým, motivující a podporující atmosféra
  • Podpora v odborném rozvoji (mentoring, účast na konferencích, odborná školení)

Máte zájem o tuto pracovní příležitost, případně znáte někoho, koho byste mohli doporučit? Pak prosím klikněte na tlačítko APPLY NOW a pošlete nám zprávu. Obratem se spojíme a domluvíme další kroky.

Budu se těšit na vaši odpověď a neváhejte mě prosím kontaktovat i v případě, že byste požadovali více informací. Přeji pěkný den.

Lucie Smetanová