Zdravíme celou SG komunitu specialistů!

S koncem léta bychom Vám rádi představili, co se u nás událo za předchozí měsíce. Náš SpecialistsGrid tým se totiž rozhodl ani v této nevyzpytatelné době neotálet a během léta přišel s novým produktem SG Virtual Pool.

Členem SG Virtual Poolu se můžete stát jednoduše i Vy, stejně jako to udělal Michael, náš první člen. Michael je IT bezpečnostní specialista, Etický Hacker a Penetrační tester, a proto jeho jasnou volbou, mezi našimi třemi Virtual Pooly, byl SG Virtual Pool: IT Security.

Michael se rozhodl, že by rád zhodnotil svůj volný čas, který mu zbývá po jeho pracovní době, že by rád získal nové zkušenosti, kontakty a zároveň si přivydělal. Vytvořil si tedy portfolio na SG portálu a vyplnil formulář, díky kterému jsme získali přehled o jeho požadavcích na příležitosti, které by mu měl Virtual Pool přinášet. Tím učinil základní krok k tomu ucházet se o místo člena SG Virtual Poolu.

S Michaelem jsme si zavolali, abychom si vyjasnili vzájemná očekávání a zdokonalili jeho SG portfolio. I přesto, že má Michael zaměstnání, splňoval všechny předpoklady a zbývalo už jediné - vyřešit nutné formality.

Díky nim se k Michaelovu portfoliu dostali naši klienti a hned první z nich se Michaelův profil líbil, na základě čehož následovalo interview a zaškolení do pracovních procesů. Michael se tak stal ,,předschváleným specialistou"  a oficiálním členem SG Virtual Poolu IT Security, ve kterém "čeká" na vhodné projekty od klienta. A nemusel čekat dlouho. Nyní - dva týdny od získání členství - začíná pracovat na prvním remote projektu jako penetrační tester.

Jako člen Virtual Poolu totiž získal nabídku do projektu mezi prvními a ví, že s každým dalším projektem již bude "předschváleným specialistou" a předejde tak celému "náborovému procesu", který má jednou pro vždy ve Virtual Poolu Security za sebou. V tom tkví hlavní rozdíl mezi klasickými SG Inquiries a Virtual Pool a jeho výhody.

Máme radost, že SG Virtul Pool funguje a že nám ho každý z vás může pomoci zdokonalovat. Buďte členy výjimečné služby SG Virtual Pool jako Michael a zajistěte si pracovní příležitosti i v této nejisté době! My, náš SpecialistsGrid tým, Vás budeme na této cestě doprovázet! :-) Chcete se přidat?

A co jste přes léto vytvářeli Vy? Dejte nám vědět, co na Virtual Pooly říkáte!

Co je SG Virtual Pool a jak to v něm funguje se dočtete v anglické verzi zde.